
Оригінальна іменна ключниця з індивідуальним текстом та дизайном та іменними брелоками у комплекті.
560 ₴
- В наявності
- Код: K2
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Оригінальна іменна ключниця з дерева — це стильний і функціональний аксесуар для дому.
У комплекті йдуть іменні брелоки з індивідуальними підписами (іменами або ролями членів сім’ї). Ви можете замовити ключницю з гравіюванням або друком, із прізвищем, логотипом чи власним текстом.
Виріб чудово підходить як подарунок на новосілля, річницю або для організації простору в коридорі. Персоналізована ключниця гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр і стане практичною пам’ятною річчю для всієї родини. Виготовляється під замовлення з індивідуальним дизайном.
Матеріал - Дерево
Розмір - 30*24см
Не вагайтеся, замовте цю чудову іменну ключницю прямо зараз та прикрасьте свій дім чудовим декором і збережіть ключі організованими з цим чудовим аксесуаром!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація брелоками | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 24 мм |
| Висота ключниці | 30 мм |
| Вага ключниці | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 560 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка з декоративним наповнювачем









