
Розвиваюча дерев'яна іграшка - календар для вивчення пір року, місяців, днів тижня. Яскрава дерев'яна іграшка.
800 ₴
- В наявності
- Код: D22
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Яскравий і зручний дерев'яний сортер для легкого навчання Вашої дитини!
Дитячий кольоровий календар із дерева - ідеальна розвивальна іграшка-сортер для вашої дитини! Веселий набір складається з кольорових дерев'яних табличок, кожна з яких має яскравий дизайн, що сприяє кращому візуальному сприйняттю і запам'ятовуванню.
Розмір- 16 / 18,3см
Наш дитячий яскравий сортер виготовлений із високоякісного натурального дерева, що робить його безпечним для малюків. Кожна табличка має округлі краї і гладку поверхню, що забезпечує комфортне використання і розвиток дрібної моторики.
Ця розвивальна дитяча кольорова іграшка допоможе вашій дитині вивчати пори року, дні тижня, місяці, основні свята та ін, розвивати дрібну моторику. Кожна табличка має відповідне місце в основі, що перетворює гру на захопливий процес.
Не пропустіть шанс поліпшити навчальний процес вашої дитини і надати їй незабутній досвід гри разом з Вами! Замовте розвиваючий кольоровий сортер з дерева вже сьогодні і спостерігайте, як ваша дитина радіє відкриттю нового світу гри і творчості!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Висота | 4 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 355 мм |
| Ширина упакування | 365 мм |
| Висота упаковки | 55 мм |
- Ціна: 800 ₴








