
Шкатулка весільна для грошей і подарунків. Іменна коробка - сімейний банк. Весільна скринька з замочком
1 280 ₴
- В наявності
- Код: V92
+380 (99) 601-35-35
Viber- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скриня для грошей та подарунків з індивідуальним дизайном, ініціалами молодят та датою весілля.
Весільна скринька для грошей і подарунків – стильний і функціональний аксесуар для вашого свята. Виконана з натурального дерева, має розбірну конструкцію та персоналізований дизайнong>. Така іменна коробка стане не тільки зручним місцем для збору конвертів, а й пам’ятним сувеніром для молодят.
Особливості:
- Індивідуальний дизайн: Ми розробимо дизайн скрині із дотриманням стилістики та кольорової гами Вашого весілля.
- Персоналізація: ми додаємо імена або ініціали молодят, а також дату весілля, що робить коробку унікальною.
- Швидкість та особливий підхід: ми розробимо та надішлемо на погодження попередній макет, враховуючи усі Ваші побажання. Термін виготовлення замовлення 2 робочі дні від моменту затвердження макету.
Усі наші вироби запаковані у картонну коробку з декоративним наповнювачем📦.
Для оптових замовлень терміни виготовлення узгоджуються індивідуально🕑. Також для оптових замовлень діє система знижок👍🏻.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Оздоблення та прикраси | Квіти |
| Розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴









