
Іменний брелок. Виготовлення брелоків з індивідуальним дизайном. Брелочки для дітей Козаки та Козачки.
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: B36
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Іменний брелок «Козак» або «Козачка» — це яскравий та патріотичний аксесуар для дітей з індивідуальним дизайном. Він виготовляється з акрилу, має ілюстрацію у стилі козацтва та ім’я дитини. Такий брелок стане чудовим подарунком на 1 вересня, День знань, День козацтва або просто як стильний аксесуар на рюкзак, пенал чи ключі. Персоналізація робить кожен брелок унікальним. Діти будуть у захваті від такого сюрпризу у національному стилі, який поєднує веселий образ із патріотизмом.
Розробити дизайн брелочків у вашій стилістиці для нас не проблема. Ми наносимо на будь-які принти на замовлення, імена, дату, символи. Втілимо всі ваші бажання аби все було ідеальним. Принт нанесений за допомогою кольорового УФ-друку, завдяки якому колір збереже яскравість та насиченість на довгі роки.
Термін виготовлення : 1-2 дні
Матеріал: акрил
Кріплення: металеве кільце
Розмір: 6*3,5 см
Розробка індивідуального дизайну 🎨 безкоштовна!
Замовляйте прямо зараз, і отримайте якісний, оригінальний продукт, який прослужить Вам багато років!🧡
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Тип кріплення | Металеве кільце |
| Паковання | Картонна коробка |
| Тип | Брелок |
- Ціна: 70 ₴







