
Фото домашнього улюбленця на акрилі, декоративна табличка з собакою
360 ₴
- В наявності
- Код: F55.2
+380 (99) 601-35-35
Viber- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото тваринки на акрилі Собака — це стильне та зворушливе фотопанно у формі серця, створене за допомогою прямого УФ-друку на молочному акрилі. Такий формат дозволяє передати глибину кольору, чіткість деталей та природну яскравість фотографії улюбленця.
Фото собаки на акрилі стане чудовим варіантом як подарунок для власника собаки, пам’ятний сувенір про домашнього улюбленця або декоративний елемент інтер’єру.
Висота: 17 см.
Ширина: 18 см.
Ми можемо надрукувати Ваше фото будь-якого розміру. Для індивідуального замовлення – напишіть нам, і ми втілимо Ваші побажання у реальність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Ширина зображення | 18 см |
| Висота зображення | 17 см |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 18 см |
| Висота рамки | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴







