
Фотографія з акрилу з дерев'яною підставкою, фоторамка з фото і надписами. Фоторамки акрилові.
500 ₴
- В наявності
- Код: F9
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Фото на прозорому акрилі з дерев’яною підставкою - хороший подарунок на будь-який випадок.
Щасливі моменти життя, пейзажі улюблених місць, фото з рідними, друзями чи домашніх улюбленців – приємні спогади та хороший настрій гарантовані! Стильне доповнення до інтер’єру.
Акрилова фоторамка стане незвичайним подарунком на честь дня народження та подарунком на будь яке свята батькам.
Якісний друк, який не вицвітає з часом. Можливість персонального дизайну, додавання підписів. Індивідуальні акрилові фотографії збережуть найцінніші моменти вашого життя .
Розмір - 15*20 см
Це ідеальний подарунок для тих, хто не хоче забути прекрасні події, зберегти ваші фотосесії . Оригінальна фоторамка з УФ печаткою відмінно підійде для кімнати та стане родзинкою інтер'єру Вашої оселі.
Ми можемо надрукувати Ваше фото будь-якого розміру. Для індивідуального замовлення – напишіть нам, і ми втілимо Ваші побажання у реальність.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип картини | Оригінал |
| Жанр | Люди |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ширина картини | 15 см |
| Висота картини | 20 см |
| Виконання | Друк на акрилі |
| Поверхня | Глянсова |
| Матеріал рами | Акрил |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 15 см |
| Висота рамки | 20 см |
- Ціна: 500 ₴




