
Фотографія з акрилу з дерев'яною підставкою, фоторамка з фото і надписами.
500 ₴
- В наявності
- Код: F16
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Фото на прозорому акрилі з дерев’яною підставкою - хороший подарунок на будь-який випадок.
Акрилова фоторамка стане незвичайним подарунком на честь дня народження дитини, подарунком для батьків, бабусі та дідусеві, подарунком на хрестини, чи колегам на роботі.
Якісний друк, який не вицвітає з часом. Можливість персонального дизайну, додавання підписів. Індивідуальні акрилові фотографії збережуть найцінніші моменти життя .
Розмір - 15*20 см
Це ідеальний подарунок для тих, хто не хоче забути прекрасні періоди , зберегти перші фотосесії Вашої дитини, перші дні, посмішки, кроки. Оригінальна фоторамка з УФ печаткою відмінно підійде для декору дитячої кімнати та стане родзинкою інтер'єру Вашої оселі.
Ми можемо надрукувати Ваше фото будь-якого розміру. Для індивідуального замовлення – напишіть нам, і ми втілимо Ваші побажання у реальність.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Модульна картина | False |
| Тип картини | Оригінал |
| Жанр | Люди |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ширина картини | 20 см |
| Висота картини | 15 см |
| Виконання | Друк на склі |
| Поверхня | Глянсова |
| Покриття захисним лаком | False |
| Матеріал рами | Стекло |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 15 см |
| Висота рамки | 20 см |
- Ціна: 500 ₴






