
Патріотичний брелок "Наша Рідна Україна". Виготовлення брелоків з індивідуальним дизайном.
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: B10
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Індивідуальні брелоки 🔑 – це чудова ідея для подарунку, а також чудовий економний варіант поширення реклами свого бренду. У нас Ви можете замовити індивідуальні брелоки зі своїми іменами, логотипом та власним дизайном.
Розробити дизайн брелочків у вашій стилістиці для нас не проблема. Ми наносимо на будь-які принти на замовлення, імена, дату, символи. Втілимо всі ваші бажання аби все було ідеальним. Принт нанесений за допомогою кольорового УФ-друку, завдяки якому колір збереже яскравість та насиченість на довгі роки.
Термін виготовлення : 1-2 дні
Матеріал: акрил
Кріплення: металеве кільце
Розмір: 5*6см
Розробка індивідуального дизайну 🎨 безкоштовна!
Замовляйте прямо зараз, і отримайте якісний, оригінальний продукт, який прослужить Вам багато років!🧡
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Паковання | Картонна коробка |
| Тип | Брелок |
- Ціна: 50 ₴




