
Запрошення на випускний для вчителів. Ніжна акрилова листівка із запрошенням від випускників.
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: G73
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Ніжне індивідуальне Запрошення на випускний вечір залишить приємні спогади у Ваших улюблених вчителів, викладачів, вихователів про Ваш Випуск.
Дизайн можна змінити відповідно до Ваших побажань. Також можна змінити розмір, форму тощо.
Розмір - а6
Є можливість дозамовити конвертики до Ваших запрошень.
Термін виготовлення 1-2 дні
Ми завжди готові допомогти Вам у підготовці до найважливіших моментів Вашого життя🧡
Однією із таких подій є випускний. Садочок, школа чи ВНЗ - ми допоможемо Вам залишити цей вирішальний день у пам’яті на роки🎓
Від нагород і медалей до особливих привітань та подарунків для учнів і вчителів - у нас є ідеї, що задовільнять потреби кожного😊
Усі наші вироби запаковані у картонну коробку з декоративним наповнювачем📦.
Для оптових замовлень терміни виготовлення узгоджуються індивідуально🕑. Також для оптових замовлень діє система знижок👍🏻.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Мова | Український |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 148 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Едуардо |
| Стан | Нове |
| Висота | 148 мм |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 75 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано у картонну коробку з декоративним наповненням.





