
Дизайнерські весільні запрошення на акрилі. Іменні запрошення на весілля з індивідуальним дизайном.
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: V90
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Чудовий варіант весільних запрошень, який здивує ваших гостей
Особливості наших весільних запрошень:
1. Якісні матеріали: виготовлені з акрилу, з сучасною технологією УФ друку, який не стирається, і не втрачає яскравості кольорів.
2. Креативний дизайн: наші запрошення мають привабливі кольори та милі малюнки, які надають особливого шарму вашому святу.
3. Індивідуальний підхід: разом з Вами ми створимо унікальний дизайн , врахуємо усі Ваші побажання, внесемо будь-які зміни до тексту чи кольору запрошення. Зміна дизайну та тексту абсолютно БЕЗКОШТОВНА.
4. Швидкість виготовлення: після узгодження усіх деталей замовлення, ми одразу беремось до роботи над виготовленням.
Напишіть нам - і ми зробимо Ваше весілля незабутнім!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Мова | Український |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Едуардо |
| Форма | Нестандартна |
| Наявність тексту | Да |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
- Ціна: 125 ₴
- Спосіб упаковки: Додатково можна замовити конверти для запрошень .









