
Дерев'яна коробка - скарбничка НА МРІЮ 365 днів. Дерев'яна скарбничка з цифрами. Велика скарбничка.
870 ₴
- В наявності
- Код: K9
+380 (99) 601-35-35
Viber- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев’яна скарбничка «На мрію 365 днів» — це не просто коробка для грошей, а стильний мотиваційний аксесуар. Виготовлена з дерева, вона має привабливий вигляд, надпис з гравіюванням і цифри на кожен день року. Така скарбничка ідеально підходить для щоденного накопичення та візуалізації своєї мрії. Це чудовий подарунок для коханої людини, пари чи родини — особливо на свята, новосілля, річницю або як символічний подарунок «із сенсом». Велика копилка не лише зберігає кошти, а й надихає.
Матеріал - дерево
Розмір -
20*25*17 см
Термін виготовлення - 2 робочих дні
Замовляйте просто зараз, порадуйте Ваших близьких!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Количество отсеков | 1 |
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴





