
Дерев'яний іменний органайзер для вчителя. Подарунок для вчителя або класного керівника з годинником.
980 ₴
- В наявності
- Код: K43
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Дерев'яний іменний органайзер з годинником та іменною ручкою для вчителя - це не тільки функціональний аксесуар для робочого столу, а й душевний подарунок з індивідуальним підходом. У ньому зручно зберігати ручки, маркери, стікери та канцтовари.
Ви можете замовити гравіювання імені, предмета, класу або особливого побажання. Органайзер із дерева чудово впишеться в інтер'єр кабінету і покаже турботу та вдячність вчителю. Чудовий вибір на День вчителя, останній дзвоник, випускний або як корпоративний подарунок від класу чи батьків.
Матеріал - дерево та акрил
Розмір -
15*24,5 см
Термін виготовлення - 2 робочих дні
Замовляйте просто зараз, порадуйте Ваших близьких!
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 150 мм |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відсіків | 3 |
- Ціна: 980 ₴


