
Коробочка з натурального дерева для весільних обручок. Іменна скринька для кілець на вінчання. Підставка для обручок.
580 ₴
- В наявності
- Код: V128.1
+380 (99) 601-35-35
Viber- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для обручок весільна з індивідуальним дизайном, ініціалами молодят та датою весілля.
Стильна весільна коробчка для обручок з натурального дерева та акрилу – ідеальний аксесуар для вашого ідеального весілля та вінчання. Оригінальний сучасний дизайн, індивідуальне оформлення з g>ініціалами молодят та датою весілля роблять її не лише частиною святкового образу, а й пам’ятним сувеніром.
Особливості:
- Індивідуальний дизайн: Ми розробимо дизайн підставки із дотриманням стилістики та кольорової гами Вашого весілля.
- Персоналізація: ми додаємо імена або ініціали молодят, а також дату весілля, що робить скриньку унікальною.
- Швидкість та особливий підхід: ми розробимо та надішлемо на погодження попередній макет, враховуючи усі Ваші побажання. Термін виготовлення замовлення 2 робочі дні від моменту затвердження макету.
Усі наші вироби запаковані у картонну коробку з декоративним наповнювачем📦.
Для оптових замовлень терміни виготовлення узгоджуються індивідуально🕑. Також для оптових замовлень діє система знижок👍🏻.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Скриньки |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Кільця |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴





