
Весільні подарункові магніти з дерева з іменами молодят та датою весілля. Магніт - сувенір для гостей весілля.
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: V146
+380 (99) 601-35-35
Viber- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Весільний подарунковий магніт з індивідуальним дизайном, ініціалами молодят і датою весілля.
Весільні магніти – чудовий подарунок для гостей вашого свята! Виготовлені з натурального дерева, вони містять імена молодят та дату весілля, роблячи цей сувенір унікальним. >Оригінальні запрошення-магніти – стильна альтернатива класичним весільним запрошенням, яка залишиться в пам’яті ваших гостей надовго.
Особливості:
- Індивідуальний дизайн: Ми розробимо дизайн сувенірних іменних магнітів із дотриманням стилістики та кольорової гами Вашого весілля.
- Універсальність: Весільні магніти можна використати як подарунок для гостей із вдячністю за те, що розділили з Вами святкування весілля, а також вони стануть оригінальною альтернативою весільним запрошенням.
- Персоналізація: ми додаємо імена або ініціали молодят, а також дату весілля, що дозволяє зберігати магніти як спогад про Ваш святковий день.
- Швидкість та особливий підхід: ми розробимо та надішлемо на погодження попередній макет, враховуючи усі Ваші побажання. Термін виготовлення замовлення 2 робочі дні від моменту затвердження макету.
Усі наші вироби запаковані у картонну коробку з декоративним наповнювачем📦.
Для оптових замовлень терміни виготовлення узгоджуються індивідуально🕑. Також для оптових замовлень діє система знижок👍🏻.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Магніт сувенірний |
| Тематика декору, малюнка | Імена |
| Форма | Нестандартна |
| Матеріал магніту | Вініл |
| Матеріал основи | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для гостей та молодят |
| Індивідуальний дизайн | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴







