
Дерев’яний настінний годинник з масиву з вашим логотипом – корпоративний подарунок, еко декор для офісу
1 400 ₴
- В наявності
- Код: S33
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Настінний годинник з масиву дерева — це стильний і функціональний елемент інтер’єру, який чудово підходить для офісу, кав’ярні, ресторану, салону чи готелю. Виготовлений із натурального дерева, він поєднує сучасний дизайн, якість та екологічність. Годинник з вашим логотипом стане ефектним корпоративним подарунком або брендовим акцентом у просторі компанії.
Діаметр:20см
Ретельна ручна робота забезпечує унікальність кожного виробу, а безшумний кварцовий механізм гарантує комфорт і точність. Годинник гармонійно поєднується з будь-яким стилем — від еко до мінімалізму. Його можна персоналізувати: нанести логотип, назву компанії чи напис.
Ідеально підходить для:
-
оформлення офісів, кав’ярень, ресторанів, reception-зон;
-
корпоративних подарунків партнерам і клієнтам;
-
дизайнерського декору інтер’єру.
Виготовлення протягом 1–2 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Гігрометр | Ні |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Індекси |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Ні |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 200 мм |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 0.7 кг |
- Ціна: 1 400 ₴








