
Дерев’яна підставка з масиву — настільний тримач для табличок, фото та декору
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: Р1111
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Дерев’яна підставка з масиву натурального дерева довжиною 9 см — універсальний настільний тримач для табличок, номерків, фото, меню, акрилових та дерев’яних виробів. Лаконічний дизайн і природна текстура дерева роблять підставку стильним елементом інтер’єру.
Підставка підходить для використання в ресторанах, кафе, на весіллях, івентах, у магазинах, офісах і вдома. Може застосовуватися як підставка для табличок Reserved, номерів столів, цінників, візиток, фотокарток або невеликого декору.
РОЗМІР: 9*4*2 см.
Розробка індивідуального дизайну 🎨 безкоштовна!
Замовляйте прямо зараз, і отримайте якісний, оригінальний продукт, який прослужить Вам багато років!🧡
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Нове |
| Тип охолодження | Немає |
| Тип | Підставка |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 70 ₴





