
Подарункове пакування для запрошень на хрестини або повідомлень про вагітність. Колір - Крафт.
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: РР20
+380 (99) 601-35-35
Viber- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо подарункову упаковку для Ваших замовлень. Стильна коробочка із дизайнерського картону з декоративною стрічкою додасть довершеного вигляду Вашому сувенірчику.
У середину коробочки ми додаємо еко-наповнювач.
Колір коробочки - крафт
Матеріал - дизайнерський картон
Стрічка - атласна біла 0,5 см
Розмір - 115*115*50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Колір | Крафт |
| Довжина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴






