
Фото домашнього улюбленця на акрилі, декоративна табличка Щур
360 ₴
- В наявності
- Код: F55
+380 (99) 601-35-35
Viber- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото тваринки на акрилі Щур — це стильне та зворушливе фотопанно у формі серця, створене за допомогою прямого УФ-друку на молочному акрилі. Такий формат дозволяє передати глибину кольору, чіткість деталей та природну яскравість фотографії улюбленця.
Висота: 17 см.
Ширина: 18 см.
Ми можемо надрукувати Ваше фото будь-якого розміру. Для індивідуального замовлення – напишіть нам, і ми втілимо Ваші побажання у реальність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Ширина зображення | 18 см |
| Висота зображення | 17 см |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 18 см |
| Висота рамки | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴







