
Фото на акрилі з індивідуальним дизайном та УФ-друком
370 ₴
- В наявності
- Код: F59
+380 (99) 601-35-35
Viber- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото на акрилі — це сучасний формат фотодруку, який поєднує стиль, глибину зображення та довговічність. Завдяки прямому УФ-друку на прозорому акрилі зображення набуває насичених кольорів, глянцевого блиску та ефекту об’єму. Такий формат ідеально підходить для створення фотоколажів, портретів, сімейних фото, love story, подарункових панно та брендованого декору
Висота:
21 см.
Ширина: 14,8 см.
Ми можемо надрукувати Ваше фото будь-якого розміру. Для індивідуального замовлення – напишіть нам, і ми втілимо Ваші побажання у реальність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Ширина зображення | 14.8 см |
| Висота зображення | 21 см |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 14.8 см |
| Висота рамки | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴







