
Романтичний подарунок для коханої людини, фото на червоному акрилі з підставкою
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: F63
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Подарунок на першу річницю з фото на червоному напівпрозорому акрилі — це стильний персоналізований сувенір, який символізує кохання, спогади та особливі моменти вашої історії. Така фоторамка з фото для пари стане ідеальним подарунком на 1 річницю стосунків, весілля або знайомства.
Виріб виготовляється з якісного напівпрозорого червоного акрилу, що створює ефект глибини та підкреслює романтичний характер композиції. На акрил наноситься ваше фото, імена, дата або індивідуальний текст, що робить кожен виріб унікальним.
Висота:
11 см.
Ширина: 12 см.
Ми можемо надрукувати Ваше фото будь-якого розміру. Для індивідуального замовлення – напишіть нам, і ми втілимо Ваші побажання у реальність.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Ширина зображення | 12 см |
| Висота зображення | 11 см |
| Підставка | Так |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 12 см |
| Висота рамки | 11 см |
- Ціна: 220 ₴






