
Подарунок на річницю весілля з фото та текстом, настільний сувенір з персоналізацією
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: F64
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Фотографія з привітанням на річницю — це стильний персоналізований подарунок, який поєднує пам’ятне фото та теплі слова побажань. Такий сувенір стане чудовим варіантом подарунка на річницю весілля, ювілей подружнього життя або річницю знайомства.
Виріб виготовляється з якісного матеріалу з чітким друком зображення та тексту. Компактна підставка (9х4 см) забезпечує стійкість і дозволяє розмістити фотографію на столі, полиці або тумбі.
Висота:
16 см.
Ширина: 10,5 см.
Ми можемо надрукувати Ваше фото будь-якого розміру. Для індивідуального замовлення – напишіть нам, і ми втілимо Ваші побажання у реальність.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Колір | Червоний |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Ширина зображення | 10.5 см |
| Висота зображення | 16 см |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 10.5 см |
| Висота рамки | 16 см |
- Ціна: 250 ₴







