
Подарункова фоторамка на смарагдове весілля з прозорого акрилу
350 ₴
- В наявності
- Код: F66
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Фоторамка з привітанням на смарагдове весілля з прозорого акрилу — це стильний та зворушливий подарунок на річницю весілля, який поєднує сучасний дизайн і пам’ятну цінність. Виріб виготовлений із якісного прозорого акрилу зі смарагдовими елементами, що символізують міцність, гармонію та довговічність сімейного союзу.
Персоналізована фоторамка з фото та індивідуальним написом стане чудовим подарунком для батьків, родичів або друзів на смарагдове весілля. Такий сувенір гармонійно доповнить інтер’єр та щодня нагадуватиме про щасливі моменти подружнього життя.
Висота:
11 см.
Ширина: 16 см.
Ми можемо надрукувати Ваше фото будь-якого розміру. Для індивідуального замовлення – напишіть нам, і ми втілимо Ваші побажання у реальність.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Колір | Червоний |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Ширина зображення | 16 см |
| Висота зображення | 11 см |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 16 см |
| Висота рамки | 11 см |
- Ціна: 350 ₴







