
Годинник для класного керівника з книгою – іменний настінний годинник вчителю
2 680 ₴
- В наявності
- Код: S55
+380 (99) 601-35-35
Viber- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник для класного керівника з книгою – це оригінальний іменний настінний годинник вчителю, який стане пам’ятним подарунком на випускний, День вчителя або останній дзвоник. Дизайн поєднує декоративну книгу та квітковий принт, що символізують знання, вдячність та повагу до педагога.
Розмір: 32х31 см.
Підкресліть індивідуальність вашого простору з допомогою інтер’єрного годинника ручної роботи. Це не просто функціональний предмет, а справжній витвір мистецтва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Колір циферблату | Різні кольори |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Ні |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 320 мм |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Наявність термометра | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 680 ₴








