
Іменний брелок з котом Пушином у формі серця – акриловий брелок з ім’ям
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: B111
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Іменний брелок з котом Пушином у формі серця — це стильний акриловий брелок з ім’ям, який стане милим аксесуаром для ключів, рюкзака або сумки. Дизайн із популярним персонажем котом Пушином та ніжним рожевим серцем робить виріб особливо привабливим для дітей, підлітків та шанувальників cute-аксесуарів.
Брелок з Пушином виготовляється з міцного акрилу, має якісний друк з чіткою деталізацією та можливість персоналізації — нанесення будь-якого імені. Іменний брелок із котиком стане чудовим подарунком для дівчинки, подруги, доньки або як сувенір на свято.
Термін виготовлення : 1-2 дні
Матеріал: акрил
Кріплення: металеве кільце
Розмір: 5х4 см
Розробка індивідуального дизайну 🎨 безкоштовна!
Замовляйте прямо зараз, і отримайте якісний, оригінальний продукт, який прослужить Вам багато років!🧡
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Металеве кільце |
| Паковання | Картонна коробка |
| Тип | Брелок |
- Ціна: 70 ₴








