
Фотографія на акрилі з дерев'яною підставкою, фоторамка з фото та написом. Фоторамки акрилові.
350 ₴
- В наявності
- Код: F60
+380 (99) 601-35-35
Viber- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото на річницю на акрилі — це стильна персоналізована табличка з вашими світлинами, іменами та датою, яка стане зворушливим подарунком на 10, 20, 30, 40, 50 років спільного життя.
Виріб виготовляється з міцного акрилу з УФ-друком високої якості. Дизайн доповнюється великою об’ємною цифрою річниці та декоративною фотоплівкою з кількома фотографіями пари. Можливе додавання імен, дати весілля або індивідуального напису.
Розмір -
14,8*
21 см
Ми можемо надрукувати Ваше фото будь-якого розміру. Для індивідуального замовлення – напишіть нам, і ми втілимо Ваші побажання у реальність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Ширина зображення | 21 см |
| Висота зображення | 14.8 см |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 21 см |
| Висота рамки | 14.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴








