
Фотографія на акрилі з дерев'яною підставкою, фоторамка з фото та написом. Фоторамки акрилові.
625 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Код: F62
- +380 (66) 637-35-35Viber
- +380 (99) 498-95-35Viber
Фото на акрилі з дистанційними тримачами — це сучасна настінна фоторамка преміум-класу, яка створює ефект “паріння” на стіні завдяки металевим кріпленням. Прозорий акрил підкреслює глибину зображення, а УФ-друк забезпечує яскраві кольори та довговічність.
Фотопанель ідеально підходить як фото на акрилі в інтер’єр, настінний фотодекор, персоналізований подарунок або стильний елемент для дому, офісу, студії краси, фотозони.
Розмір - 22*
24 см
Ми можемо надрукувати Ваше фото будь-якого розміру. Для індивідуального замовлення – напишіть нам, і ми втілимо Ваші побажання у реальність.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Ширина зображення | 24 см |
| Висота зображення | 22 см |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 24 см |
| Висота рамки | 22 см |
- Ціна: 625 ₴






